Тверда палітурка

 

Тверда палітурка.

НАДІЙНИЙ, БЕЗПЕЧНИЙ, ЕЛЕГАНТНИЙ, УНІВЕРСАЛЬНИЙ СПОСІБ ТВЕРДОЇ ПАЛІТУРКИ ДОКУМЕНТІВ, ДИПЛОНИХ, ПРОЕКТНИХ РОБІТ МЕТАЛЕВИМИ КАНАЛАМИ за 5 хвилин

Оскільки обкладинки і листи надійно затискаються в металевому каналі. Абсолютно безпечна палітурка для документів, оскільки листи не перфоруються, не зшиваються, не склеюються, а від металевого каналу відділяються обкладинками.

За допомогою МеталБінд можна переплітати навіть найкоштовніших оригіналів документів, тому що після розтиснення вони залишаються в ідеальному стані.

Дуже елегантна палітурка, що задовольняє найвищим вимогам. Лицьова сторона брошури ніяк не деформується, брошура завжди зберігає прекрасний вигляд. Спеціальні обмежувачі допомагають центрувати листи з обкладинками і положення листів уздовж «каналу». Незалежно від використовуваних обкладинок, металевий канал робить брошуру стійкою, що дозволяє поставити її на полку. Універсальна палітурка, що дозволяє комбінувати на будь-який смак верхні і нижні обкладинки.

Можна використовувати дешеві м’які обкладинки, як при палітурці пластиковою пружиною, або показні тверді обкладинки. Металевий канал може сполучати документи і без обкладинок.

Ціна 1шт. – 75,00грн. – 85,00грн.